Zdjęcia – odchudzanie przed i po – motywacja do działania.

Odchudzanie przed i po by sasetka

Motywacja do odchudzania to ważny element przy podjęciu decyzji o zmianie naszego wyglądu. Niestety nie zawsze możemy znaleźć w sobie odpowiednią motywacje do przestrzegania diety, czy też zwiększenia aktywności fizycznej.

Jednym z elementów zwiększających naszą motywacje do działania są metamorfozy przed i po odchudzaniu. Właśnie na przykładzie osób, które prezentują, jak wyglądali przed odchudzaniem i jak wyglądają po odchudzaniu, dostajemy właściwego kopa do działania.

Dlatego poniżej znajdziecie kilka takich metamorfoz, czyli zdjęć osób, którym się udało osiągnąć swój cel.

Metamorfozy przed i po odchudzaniu:

metamorfozy przed i po odchudzaniu metamorfozy przed i po odchudzaniu metamorfozy przed i po odchudzaniu Odchudzanie przed i po by sasetka Odchudzanie przed i po by sasetka Odchudzanie przed i po – motywacja do odchudzania Odchudzanie przed i po – motywacja do odchudzania Odchudzanie przed i po – motywacja do odchudzania

 

Dlatego też dobrym rozwiązaniem, gdy mamy przed sobą odchudzanie zrobić sobie samemu zdjęcie i po osiągnięciu pewnych rezultatów robić sobie ponownie, abyśmy mogli widzieć, jakie zmiany w nas zachodzą i że cel, do jakiego zmierzamy, jest osiągalny. Wtedy nasza motywacja do jeszcze większego wysiłku się zwiększa.

Pamiętajmy, aby to robić po osiągnięciu swoich jakichś celów, a nie z dnia na dzień. Po kilku dniach nie będzie widać efektu i takie zdjęcie w stylu Odchudzanie przed i po nie będzie pokazywała prawdziwego efektu i celu, jaki został przez nas osiągnięty. Oczywiście najlepiej zostawiać to dla siebie lub jeśli jesteśmy na tyle odważni dzielić się naszą metamorfozą po odchudzaniu z innymi. To od nas tylko zależy, czy zobaczy to świat, czy zostanie to w naszych prywatnych archiwach.

Gdy chcemy się dzielić swoimi wynikami odchudzania, na Facebooku jest wiele grup, gdzie możemy się pochwalić czy też uzyskać dawkę motywacyjnych słów, wypowiedzianych przez inne osoby, które dzielą się swoimi wynikami i również szukają motywacji.

One comment

  • Też mam własne zdanie.

    Odchudzanie przed i po by sasetka to ważny element motywacyjny. Widząc, jak inni zrzucili swoje kilogramy, możemy nabierać jeszcze większej chęci do zrzucenia zbędnych kilogramów. Wtedy nasze odchudzanie będzie zmierzało we właściwym kierunku. Bez właśnie tych zdjęć Odchudzanie przed i po by sasetka możemy często mieć zbyt mało motywacji do działania, jeśli jednak widzimy, jak innym się udało, wtedy sami chętniej podejmujemy działania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *