MojaDieta – czyli Wasze historie Odchudzania.

MojaDieta – czyli wasze historie Odchudzania.

Zapraszamy do publikowania na naszym Portalu Waszych historii odchudzania, stosowanych diet odchudzających, czy też aktywności fizycznej. Podzielcie się z innymi swoimi przeżyciami, wątpliwościami które pojawiły się podczas stosowania waszej diety.

 

Zanim Wasza historia zostanie nam przesłana zalecamy napisanie jej w dowolnym programie tekstowym i zapisanie na dysku Waszego komputera. Po wykonaniu tej czynności prosimy o skopiowanie jej dopiero do niniejszego formularza i wysłanie.

 

To na wszelki wypadek, gdyby pojawił się jakiś błąd wysyłania i to co zostało napisane nie zostało poprawnie wysłane. W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowegogh lub do wysłanie wiadomości poprzez portal Facebook.

Skorzystajcie z niniejszego formularza i prześlijcie nam Waszą historię, zdjęcia.

 

[contact-form-7 id=”311″ title=”Formularz-Historie-odchudzania”]

Administracja portalu mojadieta.pl zastrzega sobie prawo korekty przesłanej historii z uwagi na jej dostosowania do wymogów portalu. Po zatwierdzeniu zmiany, zostanie on opublikowany w ramach portalu mojadieta.pl.
Przesyłając w/w dane zgadzasz się na ich upublicznienie na portalu mojadieta.pl oraz w mediach społecznościowych administrowanych przez właściciela portalu mojadieta.pl.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *