Herbalife – dieta, produkty, opinie

dieta herbalife

Herbalife jest międzynarodową firmą sprzedaży bezpośredniej, oferująca odżywki proteinowe, proteinowe batoniki, suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne. Centrala Herbalife mieści się w Los Angeles w USA. Jej oferta jest różnie nazywana, cześć osób mówi suplementy Herbalife czy produkty Herbalife, a pojawia się też określenie dieta Herbalife.

 

My będziemy opierać się na zamienności tych pojęć, gdyż naszym zdaniem każde z nich jest prawdziwe, gdyż Herbalife to zarówno styl życia, prowadzenia odpowiedniego odchudzania, za pośrednictwem suplementów, produktów Herbalife wspomagających nasze odchudzanie.

Herbalife

Dieta Herbalife siła działająca od wielu lat.

 

Herbalife założył Mark Hughes w Kalifornii w roku 1980 i działa w ponad 90 krajach dzięki sieci dystrybutorów prowadzących sprzedaż w ramach marketingu wielopoziomowego poprzez sprzedaż bezpośrednią. Produktów tych ie kupimy w normalnych sklepach stacjonarnych. Jedyną możliwością jest zakup poprzez licencjonowanego dystrybutora lub poprzez portale aukcyjne np. allegro.

 

Herbalife posiada własną Radę Naukową, która ma rozwijać firmę pod kątem nauki na temat odżywiania i prowadzić badania nad zastosowaniem odżywiania w celu poprawy i wzmocnienia zdrowia i możliwości kontroli wagi. Dieta Herbalife została opracowana przez naukowców i technologów żywienia z myślą o zdrowym stylu życia, gdzie suplementy te sięgają do natury, biorąc to co z niej najlepsze.

odchudzanie z herbalife

Dieta Herbalife to suplementy diety stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia.

 

Produkty i programy diety Herbalife oferują:
– skuteczną utratę wagi
– lepsze odżywianie
– udoskonaloną pielęgnację
– szansę na finansową gratyfikację

 

Właściwy przebieg odchudzania, kontroli wagi z tymi suplementami, zapewnia możliwość doboru wielu produktów, gdzie ich stosowanie zależy od indywidualnego zapotrzebowania danej osoby na te produkty. Z uwagi na ilość suplementów w ofercie najlepszym rozwiązaniem jest wybranie indywidualnego programu kontroli wagi.

 

Herbalife Polska to jedna z lepszych grup dystrybucyjnych.

 

Polska jest krajem w którym Herbalife się dynamicznie rozwija, a dostęp do dystrybutorów jest bardzo ułatwiony. Wielu posiada swoje witryny internetowe, gdzie można zapytać o produkty, przeczytać opinie o Herbalife oraz je zakupić. Dodatkowo zapewniają oni opiekę podczas całego okresu, gdy odchudzamy się z nimi. Jest to wielkie ułatwienie, a dzięki temu odchudzanie z Herbalife jest dużo prostsze i przyjemniejsze. W sumie chodzi o pozytywny efekt, gdy odchudzanie nasze się skończy.

 

Herbalife to nie tylko suplementy diety.

 

Pisząc o Herbalife należy wspomnieć, iż nie są to tylko suplementy diety z którymi głównie firma jest kojarzona. To również kosmetyki Herbalife, odzież oraz możliwość biznesu dla osób, które chcą zająć się sprzedażą produktów tej firmy.

Tak więc gama oferowanych produktów jest dość szeroka. Na szczęście pomoc w doborze produktów mogą zapewnić dystrybutorzy oraz szeroki opis działania i możliwości zastosowania danego suplementu czy kosmetyku.

 

herbalife dieta

Produkty Herbalife lista.

 

Poniżej prezentujemy listę produktów herba life umieszczonych na oficjalnej stronie firmy Herbalife Polska. Spisa zawiera tylko suplementy diety. Jeśli interesują cię inne produkty tej firmy musisz sprawdzić strony dystrybutorów lub oficjalną stronę korporacji.

 

Formuła 1 Herbalife – koktajl odżywczy w kilku smakach
Batony Formuła 1 Express Herbalife
Formuła 2 Herbalife – multiwitaminy
Błonnik i Zioła
Formuła 1 saszetki
Herbalife Formuła 3 – Odżywka białkowa
Batony proteinowe
Zupa Pomidorowa
Prażone Orzeszki sojowe
Herbatka Rozpuszczalna Herbalife
Cell Activator
Thermo Complete
Napój Aloesowo-Ziołowy
Herbalife Liftoff® Niskokaloryczny napój energetyczny
Herbalife H30 Pro Napój węglowodanowo – elektrolitowy
Tabletki i herbatka N-R-G Herbalife z naturalną guaraną
Niteworks Herbalife
Herbalifeline
Schizandra Plus Herbalife
Xtra-Cal Herbalife
Napój błonnikowy

Wraz z rozwojem serwisu postaramy się umieścić opisy opisywanych produktów. Zawsze możesz zobaczyć czy na forum nie został któryś z nich opisany lub zadać pytanie, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą cię odpowiedź.

produkty herbalife

Opinie o Herbalife

 

W internecie można spotkać się z różnymi opiniami na temat tej firmy. Zarówno od pozytywnych jak i bardzo negatywnych. Oczywiście i na naszym forum przeplatają się między sobą różnego rodzaju opinie z którymi możecie się Państwo zapoznać i wyrobić sobie zdanie na temat firmy. Jednak tak naprawdę tylko osobiste sprawdzenie produktów może wyrobić sobie prawdziwą opinie.

 

Zawsze możesz porozmawiać na temat Herbalife na naszym forum w tematach jej dotyczących, gdzie przedstawiono opinie na jej temat, efekty stosowania, opisy produktów – Herbalife forum

8 komentarzy

 • Paweł Lublin

  W sumie Herbalife to fajne produkty jednak śmieszy mnie iż nie widać cen w sklepach internetowych. Trzeba się zalogować i tylko na allegro widać takie ceny. W sumie przydałoby się jakieś zestawienie cen, taka porównywarka, aby można było ceny porównać i wybrać, gdzie można kupić taniej.

 • anonimowygosc

  Dlatego korzystaj z allegro Herbalife najtaniej właśnie kupisz tam moim zdaniem. Z dystrybutorem nie do końca się dogadasz na cenę jaka możesz zobaczyć na aukcji i to bez jakiegoś proszenia.

  Każdy ma swój wybór ale cena Herbalife robi często sporą różnice – koktajl odchudzający herbalife – 170zł a 115zł – jest spora różnica.

  Kiedyś cennik Herbalife można było zobaczyć na stronie głównej Herbalife Polska – nie wiem, czy nadal jest widoczny, jednak to są i tak ceny sugerowane, a liczy się tam gdzie jest taniej. Ja przynajmniej nie mam zamiaru się logować na stronach – wole skorzystać z allegro, gdzie widze ceny.

 • ANNKA

  Nie nazwała bym tych suplementów, produktów dietą. Dieta Herbalife bez sensu. Dieta to jakiś styl życia, jedzenia, tutaj mamy tylko suplementy diety które zastępują cześć posiłków.

  Wiadomo, każdy może mówić co innego, jednak moje zdanie jest takie. To nie jest DIETA.

 • mamuśka

  Zna ktoś jakiś dobry i polecany sklep herbalife, gdzie można porozmawiać, zobaczyć ceny bez logowania. Głównie chodzi mi o coś z polecenia, gdyż wiadomo wtedy, że człowiek się nie zawiedzie. oczywiście chodzi mi o sklep herbalife w internecie ale jakby ktoś znał coś w Krakowie, to z chęcią skorzystam.

  Lubie porostu spotkać się i wypytać, bo przez telefon, czy maila nie da się tego zrobić, tak więc w sumie szukam – sklep herbalife Kraków – czyli coś dostępnego na miejscu i wartego uwagi.

  Pisać w komentarzach, co jakiś czas tu zaglądam.

 • Mikolaj

  Nie ma czegoś takiego jak sklep herbalife stacjonarny. Musisz szukać w internecie. Jak szukasz kogoś z Herbalife i interesuje Cie Kraków musisz znależć jakiegoś dystrybutora, który mieszka w Krakowie, gdzie jednak nie do końca może być to tańsze, gdyż np na allegro z pewnością można taniej kupić.

  Ja akurat znam dystrybutora który jest z wrocławia i akurat udało mi się dogadać co do ceny. Kiedyś Wrocław to było zagłębie dystrybutorów Herbalife, teraz jest trochę gorzej.

 • katarzynka

  Zna ktoś dobre miejsce, gdzie można porównać ceny produktów Herbalife. Mam być szczera dla mnie często liczy się cena, a konieczność logowania na każdej strony jest małym problemem. Najlepiej mogłabym porównać kilka ofert dotyczących produktów Herbalife i wybrać ten gdzie jest najtaniej. Wiele osób wybiera najtańsze Herbalife i szuka właśnie takiego miejsca, sklepu, gdzie można kupić te produkty.

 • Opiniująca Katarzyna

  Herbalive to produkty warte polecenia, jednak ich cena jest chyba zbyt duża moim zdaniem. Niestety herbalive nie jest dla wszystkich i nie każdy może z korzystać z tych suplementów diety, a jestem pewna, że przy mniejszej cenie miały by więcej zadowolonych osób, które zrzuciłyby trochą kilogramów.

  Suplementy diety herbalive działają i odnoszą pożądany efekt na nasze ciała, a jeśli miałoby do nich dostęp więcej osób, nasze społeczeństwo wyglądałoby dużo lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *