Dieta Sandruni

dieta sandruni

Na wielu portalach internetowych w komentarzach można przeczytać informacje polecające dietę Sandruni. Postanowiliśmy się przyjrzeć tej diecie i na podstawie zebranych informacji możemy dzisiaj powiedzieć, iż dieta Sandruni to nic innego jak stosowanie kilku podstawowych zasad dotyczących zdrowego stylu życia i dołączenie do codziennej diety suplementu diety o nazwie African Mango.

Według informacji podanych na stronie osoby, która opisała przedmiotową dietę, nazywając ją od swojego imienia, podczas jej stosowania możemy schudnąć 10 kg w miesiąc. Jest to w sumie dobry wynik i zachęcający do skorzystania z podanych zasad diety. Jednak zawsze jest jakieś ale o czym możecie Państwo przeczytać poniżej.

Dieta Sandruni – Zasady

– spożywaj regularne posiłki,
– nie podjadaj pomiędzy posiłkami,
– jedz dużo warzyw i owoców,
– pij co najmniej 2 litry wody dziennie,
– ogranicz słodycze,
– zwiększ aktywność fizyczną.

dieta sandruni aktywność fizyczna

W ramach aktywności fizycznej polecane są drobne ćwiczenia w domu, takie jak np. przysiady, brzuszki, podskoki. Poza tym jazda rowerem, a także rolki i długie spacery.

Jak widać więc są to podstawowe zasady, jakie powinniśmy stosować przy każdej diecie. Nie możemy oczywiście zapomnieć o stosowaniu suplementu diety, jakim jest African Mango, aby wspomóc działanie odchudzające. Sam suplement zgodnie ze swoim opisem, może mieć odpowiednie efektu odchudzające, a jak każdy wie wiele diet opiera się dzisiaj na suplementacji.

 

Kwestia tylko z jakich suplementów korzystamy i w wielu przypadkach sami musimy podejmować decyzje, czy dany suplement diety zadziała w naszym przypadku odpowiednio. W większości przypadków oczywiście, że tak, a zwłaszcza wtedy gdy dany suplement diety jest już trochę na rynku, a tak jest w przypadku African Mango.

dieta Sandruni - African MangoOczywiście dieta Sandruni posiada też kilka innych niewiadomych, które opisane zostały przez nas poniżej.

Można mieć zastrzeżenia co do jedzenia dużej ilości warzyw i owoców. Powinny być pod uwagę brane te, które nie zawierają dużej dawki cukry, gdyż inaczej nie osiągniemy właściwego efektu.

Kolejnym problemem w opisie tej diety Sandruni jest brak informacji o ilości posiłków, jakie powinniśmy spożywać i ich kaloryczności. Bez tej wiedzy nie można określić czy schudnięcie 10kg w miesiąc jest możliwe, a jadłospis jest nieodzownym elementem każdej diety.dieta sandruni mango

Dlatego każdy musi sam zdecydować jak dostosować swój jadłospis do zaleceń w ramach diety Sandrunii. W każdym razie z pewnością cześć wymienionych zasad jest podstawą każdej zdrowej diety odchudzającej i stosowanie ich nikomu nie zaszkodzi, a wręcz pomoże. Oczywiście otwartą jest kwestia suplementu diety African Mango i dla zainteresowanych poniżej jest link do strony producenta tego preparatu, aby sami mogli podjąć decyzje, czy warto z niego skorzystać.

Informacje na temat suplementu African Mango stosowanego w ramach diety Sandruni znajdziecie również państwo w tym artykule:

Suplement diety African Mango

4 komentarze

 • Zamilka

  Dieta Sandruni to jest jakieś rozwiązanie. Niestety nasze codzienne diety są jakie są i musimy się jakoś wspierać dodatkowymi środkami czy produktami. Ważne aby coś ze sobą robic, bo stanie w miejscu nie prowadzi do niczego dobrego.

 • Opiniująca karolina

  TA dieta pokazuje co jest najważniejsze w naszych odchudzaniu i naszej diecie codziennej, a mianowicie te zasady:
  – spożywaj regularne posiłki,
  – nie podjadaj pomiędzy posiłkami,
  – jedz dużo warzyw i owoców,
  – pij co najmniej 2 litry wody dziennie,
  – ogranicz słodycze,
  – zwiększ aktywność fizyczną.

  Niestety do tego przydały by się jakieś dodatkowe rozwiązania w zakresie kaloryczności, jakiś jadłospis, przepisy na codzienne posiłki. Wtedy byłoby idealnie i opinia o niej była by właściwa. Obecnie jednak tego brakuje i według mnie dieta jest nie pełna.

 • Mirabellka

  S4 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech poszuka w google: odchudzanie przed i po by sasetka

 • zennka

  NIe wiem czy akurat ten sposób na odchudzanie jest dobry, jednak najważniejsze jest aby coś robić ze sobą. WTedy nasze odchudzanie ma sens. Gdy nic nie robimy nie osiągniemy efektów i będziemy wyglądać tak jak wyglądamy. Ważne są też opinie, a opinie odnośnie akurat tej diety nie są chyba najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *