Dieta Sandruni

dieta sandruni

Na wielu portalach internetowych w komentarzach można przeczytać informacje polecające dietę Sandruni. Postanowiliśmy się przyjrzeć tej diecie i na podstawie zebranych informacji możemy dzisiaj powiedzieć, iż dieta Sandruni to nic innego jak stosowanie kilku podstawowych zasad dotyczących zdrowego stylu życia i dołączenie do codziennej diety suplementu diety o nazwie African Mango.

Według informacji podanych na stronie osoby, która opisała przedmiotową dietę, nazywając ją od swojego imienia, podczas jej stosowania możemy schudnąć 10 kg w miesiąc. Jest to w sumie dobry wynik i na chwile obecną nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy na jej temat.

dieta sandruni mango

Dieta Sandruni – Zasady

– spożywaj regularne posiłki,
– nie podjadaj pomiędzy posiłkami,
– jedz dużo warzyw i owoców,
– pij co najmniej 2 litry wody dziennie,
– ogranicz słodycze,
– zwiększ aktywność fizyczną.
dieta sandruni aktywność fizycznaW ramach aktywności fizycznej polecane są drobne ćwiczenia w domu, takie jak np. przysiady, brzuszki, podskoki. Poza tym jazda rowerem, a także rolki i długie spacery.

Jak widać więc są to podstawowe zasady, jakie powinniśmy stosować przy każdej diecie. Nie możemy oczywiście zapomnieć o stosowaniu suplementu diety, jakim jest African Mango, aby wspomóc działanie odchudzające. Czy jest to jednak suplement diety który załatwia sprawę, nie wiemy, trzeba by zapytać o to osoby które go stosowały.

 

Oczywiście dieta Sandruni posiada też kilka innych niewiadomych, które opisane zostały przez nas poniżej.

 

Można mieć zastrzeżenia co do jedzenia dużej ilości warzyw i owoców. Powinny być pod uwagę brane te, które nie zawierają dużej dawki cukry, gdyż inaczej nie osiągniemy właściwego efektu.
Kolejnym problemem w opisie tej diety Sandruni jest brak informacji o ilości posiłków, jakie powinniśmy spożywać i ich kaloryczności. Bez tej wiedzy nie można określić czy schudnięcie 10kg w miesiąc jest możliwe, a jadłospis jest nieodzownym elementem każdej diety.
W przypadku uzyskania innych informacji na ten temat oczywiście uzupełnimy opis diety Sandruni na naszej stronie internetowej.

dieta Sandruni - African Mango

Suplement African Mango postanowiliśmy opisać w osobnym wpisie na naszej stronie i informacje na jego temat znajdziecie tutaj – Suplement diety African Mango

Udostępnij na:
 

3 komentarze

 • Zamilka

  Dieta Sandruni to jest jakieś rozwiązanie. Niestety nasze codzienne diety są jakie są i musimy się jakoś wspierać dodatkowymi środkami czy produktami. Ważne aby coś ze sobą robic, bo stanie w miejscu nie prowadzi do niczego dobrego.

   
 • Opiniująca karolina

  TA dieta pokazuje co jest najważniejsze w naszych odchudzaniu i naszej diecie codziennej, a mianowicie te zasady:
  – spożywaj regularne posiłki,
  – nie podjadaj pomiędzy posiłkami,
  – jedz dużo warzyw i owoców,
  – pij co najmniej 2 litry wody dziennie,
  – ogranicz słodycze,
  – zwiększ aktywność fizyczną.

  Niestety do tego przydały by się jakieś dodatkowe rozwiązania w zakresie kaloryczności, jakiś jadłospis, przepisy na codzienne posiłki. Wtedy byłoby idealnie i opinia o niej była by właściwa. Obecnie jednak tego brakuje i według mnie dieta jest nie pełna.

   
 • Mirabellka

  S4 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech poszuka w google: odchudzanie przed i po by sasetka

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *